Fotogalerie

Fotografie z akcí v knihovně.

Vytvoř si svoji knihu

V pátek 6. 10. 2017 proběhl v rámci Týdne knihoven workshop s dětmi Vytvoř si svoji knihu. Přišlo 10 dětí s rodiči a vytvořili společně spoustu krásných leporel. Akce byla finančně podpořena Spolkem knihovníků a informačních pracovníků ČR.

Divadelní odpoledne

V sobotu 24. 6. 2017 proběhla v naší knihovně akce Zábavné sobotní odpoledne. V rámci této akce nám zahrálo maňáskové divadlo NAVLNCE, proběhla soutěž o nejlepší znětínskou buchtu a Nelinka Oulehlová, jako jediná prvňačka tohoto školního roku, byla pasována na čtenářku. Sešlo se 17 dětí a do soutěže bylo přihlášeno 6 zákusků. 

Všichni letí na koštěti

V pátek 28. 4. 2017 jsme se sešli v knihovně s dětmi u příležitosti tradičního svátku čarodějnic:-). Sešlo se 15 dětí (včetně nejmladších Amálky a Honzíka) a během hodiny a půl se podařilo přečíst knihu Všichni letí na koštěti, naučit se zaklínadlo, uvařit lektvar a vyrobit létající čarodějnici. 

Knižní hrátky s Lucinkou

V pátek 31. 3. 2017 proběhla v knihovně beseda pro děti Knižní hrátky s Lucinkou. Akce se zúčastnilo 8 dětí, nějmladší účastnici Amálce byl necelý rok. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!